על הסביבה

הנכס ממוקם בשדרה המרכזית של פארק התעשייה בר לב. הפארק עצמו משתרע על שטח נרחב, צמוד לצומת אחיהוד, במרחק נסיעה קצר מהקצה הצפוני של כביש 6 (מחלף סומך). לפארק גם
תחנת רכבת שלו.
פארק בר לב נהנה מעדיפות לאומית ומעמד איזור פיתוח א׳. הוא נמצא בתנופת בניה מאסיבית. פיתוח נוף מוקפד התשתיות מודרניות, הכבישים רחבים עם כיכרות ושפע של חניה והכל בניהול מינהלת פארק ידידותית לדיירים בעלת יוזמה וחזון.

 

על הנכס

הנכס הינו נכס תעשייתי ורסטילי. 17,000 מ״ר על מגרש של 37,000 מ״ר. במבנה מספר רב של אולמות בגדלים הנעים בין 200 מ״ר ל 6,500 מ״ר עם מפתחים רחבים, חצרות תיפעוליות. בגבהי תקרה הנעים בין 4.5 מטר ל 11 מטר. בנוסף במבנה מספר קומות משרדים המושכרות ללקוחות שונים.
במבנה מערכת טכניות מגוונות כגון מאגר מים (1,000 קוב) ומשאבות לחץ מים. חיבור חשמל מקסימאלי של 10,000 אמפר תלת פאזי, 4 שנאים למתח גבוה, מייצבי מתח, גנרטור חירום (2,500 אמפר), מערכת צ׳ילרים למיזוג וקירור מים (540  טון קירור), מערכות לחץ אויר עוצמתית ועוד.
המבנה נמצא בשלבי איכלוס מתקדם הדיירים הפועלים במבנה כבר היום הם
חברת בלורן יבואני ויצרני מטבחים וכל האביזרים הנלווים להם. המובילים כיום את השוק בו הם פועלים.
חברת מפגשים הידראוליקה המייצרת מכונות קידוח גדולות לעומקים וקטרים גדולים. לשימוש בעבודות תשתית, בניה וביטחון (חשיפת מנהרות תת קרקעיות).
בימים אלו אנו נמצאים בשלבי תכנון ורישוי של מבנה תעשייתי/לוגיסטי בשטח של כ – 10,000-12,000 על המגרש הפנוי במתחם בשטח של כ – 14 דונם. האכלוס צפוי בחציון השני של 2020


מיקום הנכס:

נכסים נוספים: